Do oferty marki HAMA trafił nowy powerbank o pojemności 12000 mAh, wyposażony w technologie Qualcomm Quick Charge 3.0Power Delivery. Power pack PD-12S naładuje podłączone urządzenie kilkukrotnie szybciej niż zwykłe powerbanki i może się pochwalić dwoma gniazdami ładującymi: USB-A i USB-C.  

Power pack PD-12S ma wymiary 76 x 153 x 14,5 mm, a wyróżnia się smukłą aluminiową obudową o antracytowej, stonowanej kolorystyce. Ma pojemność 12000 mAh, co oznacza, że możemy naładować baterię w standardowym smartfonie cztery razy, natomiast baterię w tablecie o przekątnej 7 cali dwa razy. Jego największym atutem jest technologia Qualcomm Quick Charge 3.0, która w porównaniu do standardowych, starszych rozwiązań, pozwala na czterokrotnie szybsze ładowanie urządzeń mobilnych. Tak samo jak Power Delivery, które z kolei gwarantuje możliwie najszybsze i jednocześnie bezpieczne ładowanie urządzenia nawet do 5 razy szybciej. Podłączony sprzęt jest automatycznie rozpoznawany i optymalnie ładowany.

W tym mobilnym banku energii znajdziemy dwa gniazda ładujące – USB typu A i C. Warto wspomnieć, że to drugie umożliwia transmitowanie energii dwukierunkowo. Za jego pomocą naładujemy więc smartfon, ale po podłączenie ładowarki można naładować sam power pack. Nie zabrakło tu też oczywiście złącza micro-USB. Zaś wskaźnik LED poinformuje nas, jaki jest procent naładowania powerbanka – lampki pokażą odpowiednio 25, 50, 75 i 100 proc.

Atestowane ogniwa gwarantują użytkownikowi najwyższy standard bezpieczeństwa i możemy go używać nawet na pokładzie samolotu. Producent pomyślał o zabezpieczeniu przed nadmiernym naładowaniem, głębokim rozładowaniem i zwarciem.

HAMA PD-12S jest już dostępna w sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 149 zł.

Więcej informacji o urządzeniu znajdziecie na stronie producenta.

 

źródło: informacja prasowa